خانه هوشمند سامسونگ با صدای ساعت کنترل می شود

ساعت در خانه هوشمند

سامسونگ در حال آماده سازی اخبار مهمی برای تعهد خود به انواع خانه هوشمند است. این شرکت در ماه های اخیر حرکات مختلفی انجام داده است و قبلاً برخی از امکاناتی را که پیشنهاد خانه هوشمند خود خواهد داشت، آشکار کرده است. به طور خاص، این شرکت به دنبال این است که کاربران را قادر سازد تا از طریق دستورات صوتی دستگاه‌های مختلف متصل به خانه را کنترل کنند و ساعت‌های هوشمند ابزار تعامل دیگری باشند.

اطمینان از اینکه مناطق و تجهیزات روزمره به محیط های متصل تبدیل می شوند، تعهد شرکت های بزرگ در این بخش است. شرکت‌هایی مانند گوگل، اپل و سامسونگ با ابتکارات مختلف، از خودروهای متصل گرفته تا خانه‌های هوشمند، این هدف را روشن کرده‌اند. در این بخش آخر، اپل و گوگل پیشنهادات خود را ارائه کرده اند و سامسونگ خود را به عنوان جایگزین دیگری تایید کرده است.

در آخرین نمایشگاه CES در لاس وگاس سامسونگ پیشنهاد خود را ارائه کرد و از آن زمان تاکنون تحرکات مهمی انجام داده است. سامسونگ گروهی از تولیدکنندگان و شرکت‌هایی را رهبری می‌کند که به دنبال متحد کردن نیروها برای ترویج خانه هوشمند هستند. علاوه بر این، سامسونگ خریدهایی مانند SmartThings را برای افزایش پتانسیل خود در این زمینه انجام داده است.

این شرکت در حال آماده سازی اخبار مهمی است و درست قبل از نمایشگاه IFA 2014 برخی از پیشنهادات سامسونگ اعلام شده است. به طور خاص، به نظر می رسد که ایده سامسونگ تشویق و تسهیل کنترل تمام تجهیزات خانه است. برای انجام این کار، این شرکت امکانات کنترل صوتی را در ایده خانه هوشمند خود که توسط Sammobile تأیید شده است، معرفی می کند. از طریق سیستم S Voice، کاربران می توانند از طریق دستورات صوتی دستورات خود را صادر کنند تا لوازم خانگی و سایر تجهیزات خانه هوشمند آنها بتوانند آنها را تفسیر کنند.

با در نظر گرفتن این ایده، سامسونگ پیشنهاد می‌کند که کاربران بتوانند با صدای خود چراغ‌های خانه‌های خود را خاموش کنند یا با صدور فرمان‌های صوتی، دستگاه‌ها یا سیستم‌های هوشمند را فعال کنند. S Voice دارای فناوری پیشرفته ای است که در حال حاضر روی تبلت ها و گوشی های هوشمند کار می کند و می تواند به زودی به تحقق این ایده کمک کند. در واقع برنامه های سامسونگ این است که تا پایان سال ابزارهای توسعه ایده خانه هوشمند خود را فراهم کند تا سازندگان و توسعه دهندگان بتوانند برای معرفی این فناوری به تجهیزات خود تلاش کنند.

ساعت، یک قطعه اساسی

در برنامه های سامسونگ استفاده از ساعت های هوشمند به عنوان ابزار کنترل در هوشمند سازی خانه نیز وجود دارد. این شرکت مدل هایی مانند Gear S را ارائه کرده و کاتالوگ کاملی از ساعت های هوشمند دارد که به نظر می رسد یکی از دستگاه هایی باشد که بیشترین حضور را در میان محصولات جدید سایر سازندگان نیز دارد.

در پیشنهاد سامسونگ برای خانه های هوشمند، ساعت های متصل نقش مهمی ایفا می کنند. اینها دستگاه هایی هستند که همیشه در دسترس کاربران هستند، بنابراین می توانند ابزاری اساسی برای ارتباط با بقیه دستگاه های خانه باشند. بنابراین، دستورات، چه با صدا و چه با حرکات، از طریق ساعت به بقیه تجهیزات منتقل می‌شوند و آن را به مرکز واقعی فعالیت در خانه تبدیل می‌کنند.

فراتر از این امکانات مرکز فرماندهی، ساعت هوشمند مکمل مفیدی برای خانه هوشمند سامسونگ برای سایر امکانات خواهد بود. به عنوان مثال، این نوع دستگاه که کاربران را روی مچ دست همراهی می کند، به خانه هوشمند اجازه می دهد موقعیت کاربر را بداند. به این ترتیب، بر اساس موقعیت جغرافیایی، عملکردهایی که تجربه را بهبود می بخشند، می توانند خودکار شوند. خاموش کردن چراغ‌ها در صورت عدم حضور کاربر در اتاق یا تنظیم دما از جمله امکاناتی است که به نظر می‌رسد استفاده از ساعت‌های هوشمند در مفهوم خانه هوشمند سامسونگ معرفی می‌شود.

همه این امکانات می تواند به زندگی روزمره راحت تر و مفیدتر تبدیل شود. با تمام این پیشنهادات، سامسونگ تضمین می‌کند که کاربران از تجربه‌ای ساده‌تر و کارآمدتر لذت می‌برند، جایی که علاوه بر راحتی، به دنبال بهبود بهره‌وری انرژی، یکی از چالش‌های بزرگ برای آینده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed