هوشمند سازی اتاق خواب

اتاق خواب هوشمند

خواب خوب شبانه برای سلامتی و شادی شما مهم است. اما چگونه می توانید استراحت عمیق و باکیفیتی را که شایسته آن هستید بدست آورید؟ با استفاده از امکانات خانه هوشمند می توانید به یک خواب عمیق فرو روید. در خانه هوشمند isee به شما کمک می کنیم تا اتاق خواب خود را با حداکثر محصولات هوشمند تجهیز کنید تا در هزینه و برق خانه خود صرفه جویی کنید و به یک نقطه ای از کاهش اتلاف انرژی دست پیدا کنید. در ادامه به نکاتی پیرامون هوشمند سازی خانه شما اشاره می کنیم.

هاب مرکز کنترل تجهیزات اتاق هوشمند شماست

سیستم هر اتاق خواب هوشمند با یک هاب شروع می شود. این دستگاه مغز عملیات است. از طریق Wi-Fi به همه ابزارهای شما متصل می شود و با آنها ارتباط برقرار می کند.

بسیاری از هاب ها دارای یک دستیار مجازی هستند که می توانید در گوشی یا تبلت خود دانلود کنید و از آن استفاده کنید. این اپ به شما امکان می دهد با دستورات صوتی ساده دستگاه های موجود در خانه را کنترل نمایید. با تجهیزات خانه هوشمند که در گوشه و کنار اتاق خود قرار می دهید به صورت کامل بر اتاق مسلط می شوید و می توانید با کمال آرامش به خواب فرو روید.

با یک دوشاخه هوشمند، لوازم خانگی خود را هوشمندتر کنید

یکی از بهترین ایده های اتاق خواب هوشمند این است که دستگاه های سیمی خود را با دوشاخه های هوشمند خودکار کنید.

برای راه‌اندازی، کافی است آن را به یک پریز برق وصل کنید و سپس با دنبال کردن دستورالعمل‌های موجود در یک برنامه در تلفن یا رایانه لوحی خود، آن را به شبکه Wi-Fi خود وصل کنید. در مرحله بعد، یک وسیله سیمی، مانند چراغ خواب یا پنکه را به دوشاخه هوشمند خود وصل کنید، و اکنون می توانید آن را در تلفن خود – یا اگر هاب دارید از طریق فرمان صوتی – از هر کجا که هستید کنترل کنید.

با چراغ های هوشمند رویاپردازی کنید

روشنایی هوشمند از بخش های بسیار مهم در یک اتاق هوشمند می باشد. به راحتی می توانید کنترل لامپ های هوشمند خود را با اپلیکیشنی در گوشی به دست بگیرید. با این سیستم روشنایی هوشمند می توانید زمانی را برای کم کردن نورها و زمانی را برای خاموش کردن لامپ ها برنامه ریزی کنید. از دیگر ویژگی های روشنایی هوشمند تنظیم زمانی برای روشن کردن آن می باشد. می توانید ست کنید که در چه ساعتی روشن شود.

با پرده های هوشمند، در مورد خواب هوشمندانه عمل کنید

در موارد زیادی لازم است تا نوری که از پنجره وارد اتاق شما می شود را کنترل نمایید. ممکن است در شب نور همسایه یا نور مهتاب اذیت کننده باشد. در این حالت بدون اینکه بخواهید از جای خود بلند شوید می توانید از طریق پرده هوشمند آن را کنترل نمایید و بسته کنید. یا اینکه می توانید طوری تنظیم کنید که وقتی روز باز شده پرده های کنار زده شوند تا نور طبیعی به اتاق خوابتان وارد شود.

با زنگ هشدار متصل عاقلانه تر از خواب بیدار شوید

مطمئناً می‌توانید روی ساعت هوشمند یا تلفن خود زنگ هشدار تنظیم کنید، اما ممکن است بخواهید یک ساعت زنگ دار هوشمند با ویژگی‌های هوشمندانه مانند عملکرد چرت زدن با صدای فعال یا عملکردهای هشدار نور ملایم را برای بهترین حالت بسته امتحان کنید.

مطمئناً، می‌توانید زنگ بیداری را روی ساعت هوشمند یا دستگاه تلفن همراه خود تنظیم کنید، اما ممکن است بخواهید یک ساعت زنگ دار هوشمند با ویژگی‌های هوشمندانه مانند عملکرد چرت زدن با صدای فعال یا عملکردهای هشدار نور ملایم را برای بهترین حالت بسته امتحان کنید. با استفاده از امکانات هوشمندانه به راحتی می توانید هشدارهای ملایم را برای بیداری تنظیم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed