جاروبرقی هوشمند

جاروبرقی هوشمند

اگر به دنبال داشتن یک خانه هوشمند هستید، حتما باید به وسایل الکتریکی خود مانند جاروبرقی هوشمند مجهز شوید تا کارهای نظافت و تمیزکاری شما را کاهش دهد. همانطور که می‌خوانید، به لطف فناوری که این امکان را فراهم می‌کند، امروزه نظافت کردن خانه ساده شده است. برای اطلاع از این فناوری جدید به خواندن ادامه دهید.

جاروبرقی هوشمند برای چیست؟

وظیفه اصلی جاروبرقی هوشمند این است که کف را تمیز کند و آلودگی را با از بین بردن گرد و غبار موجود در کف خانه شما پاک کند. از سوی دیگر، می توانید برخی از آنها را بیابید که عملکردهای پیشرفته تری دارند که به شما امکان می دهد سطوح مختلف مانند فرش را تمیز کنید. شرکت خانه هوشمند تلاش می کند تا امکاناتی را در اختیار مشتری قرار دهد که آسایش بیشتری را به ارمغان آورد.

جارو برقی هوشمد چطور کار می کند؟

آنها مانند هر جاروبرقی معمولی کار می کنند با این تفاوت که برای انجام وظایف خود نیازی به ما ندارند، اتصال Wi-Fi دارند که این امکان را برای آنها فراهم می کند تا با یک دستیار مجازی هوشمند سازگار باشند. یا برنامه ای روی گوشی تا با توجه به نیاز ما آنها را برنامه ریزی یا کنترل کنیم.

بیشتر بخوانید: خانه هوشمند در اصفهان

مزایای استفاده از جاروبرقی هوشمند

ما واقعاً می توانیم در مورد مزایای متعدد صحبت کنیم. با این حال، ما در مورد مواردی که واضح ترین آنها را می دانیم صحبت خواهیم کرد.

صرفه جویی در زمان. امروزه کار کردن برای خانم‌ها و آقایان رایج‌تر است، که باعث می‌شود بخش زیادی از روز از خانه دور باشند و وقتی به خانه برمی‌گردیم، کمترین کاری که می‌خواهیم انجام دهیم تمیز کردن آن است. حتی اگر در خانه خود نباشیم، پر شدن آن از گرد و غبار بسیار آسان است، بنابراین داشتن یک جاروبرقی رباتی می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را تمیز نگه دارید بدون اینکه نیازی به صرف وقت برای آن داشته باشید.
سازگاری با دستیارهای مجازی این واقعیت که امروزه حتی می توانید تمیزی خانه خود را با دستور دادن ساده کنترل کنید فوق العاده است.
اقتصاد. حتی اگر جاروبرقی های روباتی دقیقاً ارزان نیستند، شما واقعاً می توانید خود را از پرداخت هزینه برای آنها نجات دهید تا این کار را برای شما انجام دهند.

ویژگی های جاروبرقی هوشمند

برای یافتن بهترین جاروبرقی هوشمند برای خود، قبل از خرید باید ویژگی های زیر را بررسی کنید:

  • الگوهای تمیز کردن

ارزان‌ترین جاروبرقی‌ها به‌طور تصادفی در خانه حرکت می‌کنند، در حالی که پیچیده‌ترین جاروبرقی‌ها در حال حاضر جاروبرقی هوشمند در نظر گرفته می‌شوند، زیرا می‌توانند مناطق خانه شما را به خاطر بسپارند و الگوهای تمیزکاری ایجاد کنند که به آنها اجازه می‌دهد کار خود را سریع‌تر و کارآمدتر انجام دهند.

  • قدرت

برای گرفتن تمام زباله ها و کثیفی ها لازم است جاروبرقی قدرت خوبی داشته باشد، اما باید در نظر داشته باشیم که قدرت بالا همیشه ایده آل نیست، به همین دلیل باید ارتباط و توزیع آن را با نظافت ببینید. توصیه می شود قدرت حدود 1600 Pa.

  • ظرفیت آسپیراسیون

قابلیت جاروبرقی بستگی به اندازه مخازنی دارد که کثیفی در آن ذخیره می شود، بنابراین باید با توجه به زباله هایی که تولید می کنید یا اندازه خانه خود به دنبال اندازه باشید.

  • سطح نویز

سر و صدا ویژگی مهمی است که در انتخاب جاروبرقی رباتی خود نباید از آن غافل شوید زیرا این دلیل می تواند شما را از خرید خود پشیمان کند. صدا به اندازه موتور مکنده یا ماده ای که از آن ساخته شده است بستگی دارد.

برنامه های کاربردی برای کنترل آن

بهترین ویژگی این نوع جاروبرقی این است که کنترل آنها آسان است، شما فقط به یک برنامه در گوشی خود نیاز دارید تا از طریق وای فای متصل شوید و در نتیجه آن را برنامه ریزی کنید، مدل هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را از دستیار مجازی انجام دهید. مانند الکسا یا گوگل هوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed